Wybierz region

Wybierz miasto

  O produkcji muzycznej - spotkanie z Pawbeatsem [NZS UW]

  Auditorium Maximum Uniwersytetu Warszawskiego
  Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście/26/28

  18:30 Środa, 22 marca

  • Wstęp wolny

  Projekt Muzyczny Niezależnego Zrzeszenia Studentów UW ma przyjemność zaprosić Was wszystkich na spotkanie ze wspaniałym kompozytorem, multiinstrumentalistą i producentem muzycznym – Marcinem Pawłowskim, znanym szerszej publiczność pod pseudonimem Pawbeats!

  Spotkanie odbędzie się już 22 marca 2017 r. (środa) o 18:30 w Auditorium Maximum, Aula D (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28).

  Marcin jest reprezentantem bydgoskiej sceny od 2005 roku. W środowisku muzycznym początkowo zaistniał m.in. jako autor oprawy muzycznej do występów zespołu akrobatycznego Melkart Ball (zwycięzców programu „Mam Talent!”) oraz twórca muzyki do reklamy Discovery Channel.
  W 2011 Pawbeats został głównym producentem płyty Madoxa „La revolution Sexuelle” wydanej przez EMI Music Poland. Rok później dał się poznać jako współproducent albumów Piha, Bisza i Miuosha, które uzyskały status Złotych Płyt.
  W 2014 na polskim rynku muzycznym ukazała się debiutancka płyta Marcina pt. „Utopia”. Jako goście wystąpili na niej tacy artyści jak Zeus, Rahim, KęKę czy Tede.
  2 lata później, po niewątpliwym sukcesie "Utopii", która uzyskała status Złotej Płyty, Pawbeats powrócił z kolejnym albumem – „Pawbeats Orchestra”.

  Zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda komponowanie muzyki od zaplecza? Na ilu instrumentach Marcin umie grać? Skąd czerpie pomysły i energię? I w końcu - jaki przedmiot zabrałby ze sobą na bezludną wyspę? Jeśli tak, przyjdź koniecznie na spotkanie, zadaj pytanie, które Cię nurtuje i zainspiruj się.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ