Wybierz region

Wybierz miasto

  Ona Energia / wernisaż

  Stolarska/Krupowicz Gallery
  Warszawa, ul. Puławska/22, +48 51 100 50 09

  19:30 - 23:30 Czwartek, 8 marca

  • Brak informacji o cenie

  Agata Nowosielska / Agata Przyżycka / Anna Reinert / Małgorzata Rozenau / Monika Szpener / Ewa Żochowska
  Skoro „Energia jest Wieczną Rozkoszą”, co zrozumiał angielski poeta, mistyk i bluźnierca epoki romantyzmu - William Blake, to Energia musi być Kobietą. Takiej niezwykłej Energii możecie Państwo doświadczyć, obcując z tworczością wyjątkowych artystek podczas wystawy „Ona Energia” w Stolarska/Krupowicz Gallery.
  Sześć doskonałych artystek, cztery archetypy kobiecej psychiki. Ile w ich tworczości odnajdziemy pierwotnej energii: Szamanki, Kochanki, Wojowniczki, Matki? Szamanka posiada intuicję i empatię. Kochanka niesie seksualność, akceptację i miłość. Wojowniczka działanie, dyscyplinę i niezależność. Matka wewnętrzny porządek i wizję.
  Ktory archetyp okaże się dominujący, a ktory pozostanie w uśpieniu? Tę wystawę stworzyły kobiety, ale nie wypełniły jej malarstwem kobiecym, ponieważ sztuka nie posiada płci. Artystki zaproponowały przekaz pod wysokim napięciem, ktorego źrodeł należy szukać w nieświadomości zbiorowej Gustawa Junga. Bo stamtąd właśnie czerpie sztuka swoje kreacje, symbole, obrazy i wizje, ktore utrwala w kulturowym dziedzictwie ludzkości.
  Monika Krupowicz i Katarzyna Stolarska zapraszają na głęboki łyk artystycznego napoju energetycznego. Udział w wernisażu na zaproszenia drukowane.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy rozpoznasz roślinę doniczkową po jej liściach i kwiatach?