Wybierz region

Wybierz miasto

  Otwarcie Muzeum nad Wisłą

  Muzeum nad Wisłą
  Warszawa, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie/22

  Od 25.03.2017 do 26.03.2017

  • Brak informacji o cenie

  Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na otwarcie Muzeum nad Wisłą: nowej przestrzeni wydarzeń kulturalnych nad rzeką.

  Pawilon, zaprojektowany przez wybitnego austriackiego architekta Adolfa Krischanitza został bezpłatnie użyczony przez wiedeńską fundację Thyssen-Bornemisza Art Contemporary i będzie tymczasowo wykorzystywany przez Muzeum, do czasu powstania siedziby na placu Defilad.

  Działalność Muzeum nad Wisłą zainauguruje wystawa „Syrena herbem twym zwodnicza” – opowieść o kulturowych znaczeniach symbolu Warszawy i o tym, jak możemy tego symbolu dziś używać, tworząc nowoczesne miejskie tożsamości i wspólnoty.

  Wystawa o syrenach w Muzeum nad Wisłą to powitanie nowego sąsiedztwa, z ważnym dla warszawiaków pomnikiem Syreny o twarzy Krystyny Krahelskiej, to powitanie dzikiej rzeki, która płynie tuż obok. To także powitanie nadchodzącej wiosny i nowej publiczności.

  Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza w samo południe na piknik nad rzeką: z syrenami, artystami, z muzyką i dobrym jedzeniem.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ