Wybierz region

Wybierz miasto

  Parkrun na Bródnie

  Park Bródnowski / Park Rzeźby
  Warszawa, ul. Wyszogrodzka/

  09:00 Sobota, 1 sierpnia

  • Wstęp wolny

  Biegi o tej nazwie popularne są w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Danii, Rosji, Australii, Nowej Zelandii, Singapurze, USA i RPA, a od 2011 roku także w Polsce. Czym się charakteryzuje i wyróżnia ten bieg od setek innych? Najważniejsze założenia to:
  - zawsze w sobotę o godz. 9.00,
  - zawsze dystans 5 km,
  - zawsze w parku lub na terenach rekreacyjnych,
  - zawsze z pomiarem czasu,
  - zawsze za darmo

  Oraz, co chyba najistotniejsze – dla każdego – bowiem dystans 5 km mogą pokonać zarówno doświadczeni biegacze, jak i osoby zupełnie początkujące, które nie mają doświadczenia w biegach zorganizowanych i dla których bieg na dystansie 5 km musi być przeplatany marszem.

  Nieważny jest poziom sportowy uczestników, lecz chęć aktywnego spędzenia czasu w parku wśród osób, które podzielają sportowe hobby. Jest to także doskonała okazja, aby wyrwać się ze świata wirtualnego i w prawdziwej rzeczywistości poznać prawdziwych, pełnych pasji ludzi.

  Trasa parkrun Warszawa - Bródno obejmuje dwie pętle po 2.5 km, prowadzi najszerszymi alejkami w parku, po drodze mijamy większość rzeźb, które się w nim znajdują. Start i meta są w tym samym miejscu na skrzyżowaniu głównej alejki, gdzie jest mały plac z dużą ilością ławek, będzie to także miejsce zbiórki przed biegiem. Na zakrętach trasa będzie oznakowana lub w miarę możliwości będą wolontariusze wskazujący kierunek biegu. Start i meta znajdują się w tym samym miejscu na skrzyżowaniu głównej alejki w parku, w miejscu gdzie kończy się pas zieleni oddzielający dwie nitki alejki. W pobliżu znajduje się rzeźba Domek Herbaciany.

  Udział w biegu jest bezpłatny, ale wymagane jest wcześniejsze dokonanierejestracji a następnie wydrukowanie i przyniesienie ze sobą nadanego Indywidualnego Kodu Uczestnika. Rejestracja w parkrun jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie biegów w dowolnej lokalizacji parkrun w Polsce lub na świecie!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy umiesz odwalać fuszerkę? Zbuduj najgorszy dom na świecie