Wybierz region

Wybierz miasto

  Podróże Kosmiczne

  Cinema City Bemowo
  Warszawa, ul. Powstańców Śląskich/126 A, +48 22 560 40 00

  10:00 Poniedziałek, 19 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  Kosmiczna przygoda rozpoczyna się od trójwymiarowej wycieczki po Układzie Słonecznym oraz planetach położonych najbliżej Ziemi.
  W kolejnej sali, siedząc w ruchomych fotelach, zobaczymy niezwykle piękno naszej Niebieskiej Planety oraz niebezpieczne zjawiska, które zakłócają naturalna równowagę na Ziemi. Wyprawa w kosmos z załoga wahadłowca, stan nieważkości oraz pierwsze lądowanie człowieka na Księżycu to myśl przewodnia seansu w sali muzyki.
  W sali wyobraźni dowiemy się czy życie istnieje jedynie na Ziemi, czy na innych planetach również? Test wiedzy na wielkim ekranie, dzięki któremu poznamy tajemnice Wszechświata - zaszczepi ziarnko ciekawości w każdym, kto odwiedzi interaktywną salę Cinema Park.
  Na koniec wspólnie zastanowimy się nad odległą przyszłością naszej planety, dla której źródłem światła i energii jest Słońce. Nasza najjaśniejsza gwiazda robi się jednak coraz gorętsza i pewnego dnia może unicestwić życie na Ziemi. Jaka wiec czeka nas przyszłość? Na to pytanie znajdziemy odpowiedz w sali inspiracji.

  Czas trwania:
  180
  Gatunek:
  przygodowy
  Reżyseria:
  nieznany
  Data premiery:
  2013-01-01
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ