Wybierz region

Wybierz miasto

  Projekt GRUNT TO BUNT - Finał!

  Sala Widowiskowa Ośrodka Kultury Ochoty
  Warszawa, ul. Radomska/13/21, +48 22 823 37 56

  16:30 Sobota, 4 czerwca

  • 20zł

  Wystąpią: Navigator, Punkozaur, Shamboo, Cygański Wiatr, Bulbulators, Spirit Of 84, Dziura w Ścianie.

  Navigator:
  Zespół założyli w 2010 r. Stanisław Goc i Zbyszek Staniszewski - prywatnie bracia. Często skrajne preferencje muzyczne i szukanie wypadkowej według założycieli zespołu to najlepsza droga do kształtowania własnego stylu muzycznego.

  Punkozaur:
  Kapela punkowych weteranów grzebiąca w klasycznych korzeniach muzyki buntu z lat 70dziesiątych.


  Shamboo:
  Legenda częstochowskiej sceny muzycznej lat 80-tych. Obecne Shamboo to mocno odświeżony zespół, choć nadal wyróżniający się energią koncertową. W starym, punkowym brzmieniu zespołu słychać teraz nowy oddech, a to za sprawą nowych członków zespołu, którzy swoim gustem muzycznym kształtują obecne drogi Shamboo.


  Spirit Of 84:
  Liderem grupy jest Krzysztof Karnkowski, doktor socjologii, dziennikarz i publicysta. Gra ostro i bezkompromisowo. Zespół gra muzykę osadzoną w polskim punku lat 80 z elementami innych gatunków i przekazem społeczno-politycznym.


  Dziura w Ścianie:
  Jesteśmy młodą kapelą punkową z warszawy (BRODNO). Pierwsze próby zaczęły się jesienią 2015. Nasz perkusista studiuje matematykę!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Miłość? Przyjaźń? Jaka przygoda czeka na ciebie w sanatorium? QUIZ