Wybierz region

Wybierz miasto

  "Blitz" na Polu Mokotowskim

  Pub Lolek
  Warszawa, ul. Rokitnicka/20, +48 22 825 62 02

  20:00 Środa, 29 lipca

  • Wstęp wolny

  - Podwójną whisky.
  - Ale już zamknęliśmy, koleś.
  - Słuchaj, powiem to tylko raz. Nie jestem Twoim kolesiem. Kiedy proszę o drinka, Ty mówisz: czy chce Pan do tego lód? Więc zacznijmy od nowa. Podwójną whisky.
  - Czy chce Pan do tego lód?
  - Nie wygłupiaj się, kto pije whisky z lodem?

  Tak, sierżant Tom Brant potrafi zabłysnąć celną puentą – ale znacznie częściej imponuje celnym ciosem. Droga na skróty bywa skuteczna, ale Brant zaczyna przekraczać kolejne granice. Wydaje się, że to z zemsty za policyjną brutalność tajemniczy seryjny zabójca o pseudonimie Blitz zaczyna mordować kolejnych funkcjonariuszy. A w sprawę mieszają się jeszcze media, inspirowane przez żądnego sławy zabójcę.

  Jeśli powiemy, że w rolę Branta wcielił się Jason Statham, wiadomo już, czego się spodziewać: film zaczyna się od sceny, w której nasz bohater za pomocą kija do irlandzkiego hokeja na trawie rozprawił się z trójką złodziei samochodów i nawet się nie spocił, a dalej jest już z górki. Ale między twardzielskimi zagraniami i żartami podawanymi przez Stathama jego charakterystycznym akcentem jest tu też ciekawa historia wypalonych zawodowo policjantów, malowniczy, bezczelny złoczyńca i rozgrywane przez obydwie strony media.

  Innymi słowy: jest i ciekawie, i lekko. Doskonały film leżakowy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ