Wybierz region

Wybierz miasto

  RECHA (Mińsk, Białoruś) - solowy koncert w Składzie Butelek

  Skład Butelek
  Warszawa, ul. 11 Listopada/22, +48 60 233 88 24

  19:07 Środa, 15 czerwca

  • 15zł

  Skład zespołu:
  Andruś Takindanh - domra , śpiew .
  Jaŭhien Surmiej - gitara .
  Vicia Paŭliucenia - akordeon .
  Kastuś Lisiecki - gitara basowa .
  Lieanid Paŭlionak - perkusja.
  Andrej Hancaryk - też perkusja.

  Twórczość zespołu Recha – prosta muzyka i proste słowa o tym, co najważniejsze. Zespół Recha powstał w 2002 roku. Nazwę zespołu tłumaczy się z języka białoruskiego jako „echo”. Praca artystów jest skierowana na bezpośredni kontakt z publicznością. Z tego względu zamiast pracy w studiu organizują koncerty uliczne. Twórczość Recha oscyluje wokół folku, rocka oraz muzyki akustycznej. Recha brało udział w znanych białoruskich festiwalach, między innymi Basowiszcza oraz Bardowska Jesień na Podlasiu.

  Założycielem i liderem zespołu jest Andrus Takindang. Jest on typem człowieka Renesansu - oprócz zespołu Recha, pracuje z zespołem muzyki etnicznej Harotnica, jest kompozytorem, poetą, malarzem i konserwatorem dzieł sztuki z wykształcenia, oraz prowadzi program w telewizji dotyczący języka białoruskiego. W roku 2010 rozpoczął również karierę literacką.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Miłość? Przyjaźń? Jaka przygoda czeka na ciebie w sanatorium? QUIZ