Wybierz region

Wybierz miasto

  Reebok RUN CREW - Trenuj poprzez bieganie

  Runnersclub.pl
  Warszawa, ul. Wołoska/22

  19:15 - 20:45 Środa, 21 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  Odkryj zupełnie nowe podejście do biegania. Dołącz do Reebok RUN CREW! Popraw z nami swoje osiągi oraz zwiększ wydolność i siłę biegową dzięki metodzie Aerobic Capacity stworzonej przez Chrisa Hinshawa wielokrotnego Ironmana i trenera o globalnej renomie, przygotowującego topowych zawodników CrossFit do zawodów.
  Kolejny trening w środę 21 czerwca o 19:15. Spotykamy się od 19:00 w sklepie RunnersClub.pl przy ul. Wołoskiej 22-22a, w którym można się przebrać oraz zostawić rzeczy na czas treningu.

  Dołącz do Grupa biegowa runnersclub.pl Warszawa! To będzie już 145. trening biegowy #RC_WAW
  Potrenujmy bieganie razem!
  Zapraszają nasi trenerzy: Tosia Miłek najszybsza Polka wśród maratonek we Wrocławiu, Emil Kamiński mistrz treningu siłowego i mentalnego, Kamil Kamiński maratończyk, ojciec wielu życiówek naszych podopiecznych oraz Wojtek Rzywucki ultramaratończyk z rekordem biegania, który, póki, co wynosi 186 km (za jednym zamachem!)

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy umiesz odwalać fuszerkę? Zbuduj najgorszy dom na świecie