Wybierz region

Wybierz miasto

  Robert Kuta w Na Lato x Tanqueray no. Ten

  Na Lato
  Warszawa, ul. Rozbrat/44a, +48 69 224 60 57

  22:00 Od 23.06.2017 do 24.06.2017

  • Brak informacji o cenie

  Już 23.06 w Na Lato wystawa, jakiej jeszcze nie było! W ten wyjątkowy wieczór pojawią się u nas szczególni Gośce Robert Kuta i jego innowacyjne prace. Specjalnie dla nas stworzył 20 dedykowanych obrazów inspirowanych Na Lato.
  Robert to młody i niezwykły talent. Rysownik, malarz, grafik i projektant printów. Absolwent Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Wydziału Grafiki Ecole Estienne w Paryżu.
  Artysta sprawia, że czego się nie dotknie, zmienia w dzieło sztuki. Jego wygląd, sposób życia, sztuka – wszystko jest artyzmem.
  Kolaburuje ze światem mody przenosząc swoje grafiki na tkaniny. Jego charakterystyczne printy zamawiają zarówno czołowi polscy projektanci – Gosia Baczyńska, Zuo Corp., jak i młode marki, m.in. Dream Nation, Shabatin. Oprócz rysunku i malarstwa zajmuje się grafiką użytkową – jako ilustrator współpracuje z polskimi i zagranicznymi magazynami mody np. Viva!Moda, Elle, K Mag, Glamour, Twój Styl, Exklusiv ( gdzie prowadzi własna rubrykę „Anty Styl”), Stage Fashion Magazine, Vanity Teen UK.
  Twórca wielu identyfikacji wizualnych, między innymi dla marki odzieżowej Local Heros, Warsaw Fashion Week, czy dla zespołów muzycznych (Myslovitz, Monika Brodka).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ