Wybierz region

Wybierz miasto

  Rynek fotografii - wykład otwarty Jensa Peppera

  Studium Fotografii ZPAF
  Warszawa, ul. Pl. Zamkowy/8

  19:15 - 22:15 Środa, 21 czerwca

  • Wstęp wolny

  RYNEK FOTOGRAFII
  Zapraszamy serdecznie na wykład otwarty o wszystkich aspektach rynku fotografii w Polsce i poza jej granicami, który poprowadzi Jens Pepper. Uczestnikom wyjaśniony zostanie obieg dzieł poprzez galerie, muzea i kolekcje. Osoby zajmujące się fotografią lub chcące rozpocząć przygodę z jej kolekcjonowaniem zachęcamy szczególnie, gdyż będzie to okazja również do zadania pytań. Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.
  Jens Pepper jest pochodzącym z Niemiec autorem tekstów, kuratorem i fotografem, który obecnie mieszka w Warszawie. Pracował dla kilku galerii oraz założył swoją własną w Berlinie. Wielokrotnie prowadził wykłady o międzynarodowym rynku sztuki, kolekcjonerstwie i pokrewnych zagadnieniach. Od 2010 roku skupiony jest wyłącznie na fotografii. Był współkuratorem licznych wystaw (kooperował m.in. z Rogerem Ballenem), a obecnie pracuje nad dużym projektem prezentującym akty wykonane na materiałach do fotografii natychmiastowej Impossible i Fuji. Jego teksty pojawiały się w PHOTONEWS i KUNSTZEITUNG. Książkę „Gesprache uber polnische Fotografie” (Konwersacje o Polskiej Fotografii) opublikuje niebawem dzięki KLAK-Verlag w Berlinie. Wydał kilka albumów z pracami własnego autorstwa – kolejny ukaże się jeszcze w tym roku.
  21 czerwca 2017 (środa), godzina 19:15
  Stara Galeria ZPAF
  Plac Zamkowy 8
  Warszawa
  Wstęp wolny

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy umiesz odwalać fuszerkę? Zbuduj najgorszy dom na świecie