Wybierz region

Wybierz miasto

  Sokrates Cafe

  Tarabuk w siedzibie Stowarzyszenia Wolnego Słowa
  Warszawa, ul. Marszałkowska/7, +48 78 912 94 83

  19:00 Wtorek, 11 sierpnia

  • Brak informacji o cenie

  Sokrates Cafe to otwarte spotkanie dyskusyjne.
  Temat dyskusji wybieramy demokratycznie spośród pytań zgłoszonych przez osoby, które zjawią się na spotkaniu i chcą zadać ważne dla siebie pytanie, na które nie można znaleźć odpowiedzi w Wikipedii czy jakiejś książce.
  Niektóre tematy brzmią dziwnie, lecz większość dotyczy spraw ważnych dla każdego. Głosowaniu podlega tylko temat, natomiast nie oczekujemy ustalenia uzgodnionej i wiążącej dla wszystkich odpowiedzi czy konkluzji. Raczej chodzi o pogłębienie rozumienia czegoś, co na początku dyskusji rozumiemy mniej (a najlepiej wcale). Nie chodzi nam o spór światopoglądowy ani uzyskanie satysfakcji z tego, że wygraliśmy w dyskusji czy też, że udało się nam kogoś przekonać.
  Liczymy po prostu, że jeżeli uczciwie przedstawimy swój sposób myślenia i skonfrontujemy go ze sposobem myślenia innego, to może trochę zmądrzejemy.
  Może dziś ja zmądrzeję dzięki Tobie, a może Ty dzięki mnie. A może tylko uznamy, że nie byliśmy tacy mądrzy jak nam się wydawało. Albo tacy niemądrzy;)
  Zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy umiesz odwalać fuszerkę? Zbuduj najgorszy dom na świecie