Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkania z pantomimą: Wombat nie śpi

  Bemowskie Centrum Kultury - Sala Koncertowa / Szkoła Podstawowa nr 82
  Warszawa, ul. Górczewska/201

  11:00 Niedziela, 29 maja

  • 10zł

  Fundacja Sztuka Ciała ma przyjemność serdecznie zaprosić na pierwszy spektakl z cyklu „Spotkania z Pantomimą” do Bemowskiego Centrum Kultury przy ulicy Górczewskiej 201. W niedzielę 29 maja o godzinie 11.00 zagramy nasz spektakl dla dzieci „Wombat nie śpi”. Będzie to wspaniała zabawa zarówno dla dzieci, jak i rodziców!

  Wiecie, gdzie jest kraina Jaśniejącej Bieli? My też nie wiemy, ale z całą pewnością żyją tam Wombat i jego Mała Przyjaciółka. Otoczenie jest bezpiecznie znajome: siup-wyrko, dyndołyżki, grzebioszczotka i prysznicarium. Jednak wykonywane dzień po dniu czynności bywają niestety nieznośnie powtarzalne. Jak by tu przyprawić rumieńce codzienności? Przypadkiem, tuż obok czai się tajemniczy świat Czerwonej Wieży pełen fascynujących przedmiotów, służących nie-wiadomo-czemu…

  Spektakl powstał z pragnienia zapewnienia niezwykłych doznań teatralnych dzieciom w wieku 1-5 lat, które w specyficzny sposób patrzą na świat. Po przedstawieniu widzowie zostaną zaproszeni do zabawy w sensorycznie zbudowanej scenografii.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Z pewnością nie wiesz, co znaczą te emotki! Większość osób używa ich źle! EMOJI QUIZ