Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie autorskie z Małgorzatą Bocheńską

  Nowy Świat Muzyki, ul. Nowy Świat 63, Warszawa
  Warszawa, ul. ul. Nowy Świat/63

  19:00 - 22:00 Piątek, 30 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  "Piszę dla siebie, to tylko taka terapia zajęciowa” – słyszeliśmy od lat. Czasem poczta przynosiła jakieś opowiadanie Małgorzaty z jej wędrówek po światach, facebook zna sporo jej bieżących refleksji, ale autorka "Ruchomego Świata" zawsze odżegnywała się od ujawnienia drukiem swojej scalonej historii. Teraz coś się widać zmienia i oto mamy okazję poznać skrót jej opowieści, której towarzyszą demony, marzenia senne i literackie omamy. To wydanie bibliofilskie w serii Salonu 101 jest bardzo intymnym spotkaniem z Małgorzatą.
  Niniejsza książka stanowi esencję pierwotnego zapisu. Pozbawiono go wielu anegdot, opowiadań, dłuższych relacji. Wiele tu luk, tropów, niedopowiedzeń. Trochę żal, ale taka wola Autorki.
  Czekają nas jeszcze dwa kolejne tomy - przynajmniej takie są wyspiarskie-maltańskie plany Autorki. Zapraszam Państwa na spotkanie z Małgorzatą Bocheńską. W jej intymnym świecie nie istnieją podziały światopoglądowe, wyznaniowe bo jak twierdzi prywatna Małgorzata - za Martinem Buberem - najważniejsze jest Spotkanie. Do zobaczenia w Nowym Świecie Muzyki.
  W imieniu twórców bibliofilskiej serii Salon101
  Dariusz Kozłowski

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Miłość? Przyjaźń? Jaka przygoda czeka na ciebie w sanatorium? QUIZ