Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie z Klaasem Verplancke, autorem książki „Mus jabłkowy”

  Moda na Czytanie
  Warszawa, ul. Bracka/25

  18:00 - 19:30 Czwartek, 19 maja

  • Wstęp wolny

  Wydawnictwo Dwie Siostry i Księgarnia Moda na Czytanie zapraszają na
  „Każdy umie narysować krzesło, ale tylko ilustrator narysuje, co krzesło czuje i myśli” – spotkanie z Klaasem Verplancke, autorem książki „Mus jabłkowy”
  Podczas spotkania Klaas Verplancke opowie o swojej twórczości i autorskim podejściu do ilustracji traktowanej jako sposób myślenia i patrzenia na świat. O tym, czym powinna, a czym nie może być udana ilustracja, o zapomnianych historycznych tajemnicach i niezliczonych obliczach opowiadania obrazem.
  Klaas Verplancke (ur. 1964) - jest uznanym flamandzkim ilustratorem i autorem książek dla dzieci i dorosłych. Wykłada ilustrację na Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Antwerpii. Na polskim rynku ukazał się właśnie „Mus jabłkowy” - najgłośniejsza z jego książek. Dotychczas przetłumaczono ją na 14 języków.
  Wstęp wolny!
  Liczba miejsc ograniczona, prosimy o rejestrację mailowo (promocja@wydawnictwodwiesiostry.pl) lub telefonicznie (22 618 25 30) do dnia 18 maja.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Z pewnością nie wiesz, co znaczą te emotki! Większość osób używa ich źle! EMOJI QUIZ