Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie z uczestnikami wyprawy Patagonian Expedition Race

  Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 51
  Warszawa, ul. Bielskiego M./3, +48 22 837 04 92

  17:30 Wtorek, 31 maja

  • Wstęp wolny

  19 maja 2016 roku o godz. 17.30 „Klub Podróżnika” w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 51przy ul. Bielskiego 3 zaprasza na spotkanie z uczestnikami ekstremalnej wyprawy Patagonian Expedition Race.

  Biorące w niej udział drużyny przemierzają krainy i lądy nie zbadane dotąd przez człowieka. Uczestnicy wyścigu otrzymują minimalne wsparcie podczas przemierzania nieodkrytych terenów południowej Patagonii. Sposoby na przemieszczanie się są bardzo różne: trekking, wspinaczka górska, pływanie kajakiem, jazda rowerami. Prawdziwym wyzwaniem jest jednak nawigacja i odnalezienie się w terenie i na pustkowiach. Drużyny często przemierzają setki kilometrów nie spotykając na swojej drodze żadnych oznak życia. Każda czteroosobowa drużyna w swój własny sposób pokonuje wyznaczoną trasę.

  Uczestnicy mają prawo do własnej nawigacji i sposobów na przemieszczanie się. Piesza wędrówka jest jednak od lat podstawowym sposobem dotarcia do mety wyścigu. Wspólna strategia i działanie w grupie to klucz do sukcesu i czynniki, które mają wpływ na wygraną. W tej wyprawie ważniejsza od dystansu i trudnych warunków jest przygoda i odkrywanie nowych miejsc, dzikiej przyrody, której nie widział świat. Walka z samym sobą i własnymi słabościami to prawdziwe wyzwanie.

  Zapraszamy do wysłuchania opowieści uczestników tej ekstremalnej wyprawy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Z pewnością nie wiesz, co znaczą te emotki! Większość osób używa ich źle! EMOJI QUIZ