Wybierz region

Wybierz miasto

  The CURE Party

  Klub Fugazi
  Warszawa, ul. Mińska/65, +48 50 237 95 12

  21:00 Sobota, 21 maja

  • 15zł

  Imprezę poprowadzą:

  DJ HIRO SZYMA

  oraz

  FACTORY GIRLS, czyli kolektyw djski: Karla Brumi i Da Verci.


  DJ Hiro Szyma
  W jego setach dj-skich nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego. Jego nadrzędną dewizą jest to, aby publiczność dobrze się bawiła. Obok aktywności klubowej gra także na zamkniętych imprezach eventowych (firmowych) i okolicznościowych (sylwester, wesela, urodziny, rocznice) oraz w przestrzeni publicznej. Był stałym rezydentem legendarnych warszawskich klubów Aurora, Jazzgot, Le Madame i Jadłodajni Filozoficznej. W 2008 roku reprezentował Polskę podczas Międzynarodowej Nocy Klubów w Berlinie.

  Factory Girls
  Jesteśmy kolektywem od samego urodzenia. Jako siostry nieustannie wymieniamy się wiedzą muzyczną i pasją. Co gramy? To, czego chcą słuchać ludzie! Mieszamy gatunki i style, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Same wiemy, że nic tak nie nakręca publiczności, jak dobry beat – nieważne czy z nowej fali, hip hopu, popu, rocka czy electro. Dla nas liczą się ludzie, energia i muzyka, która rozsadza głośniki!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Miłość? Przyjaźń? Jaka przygoda czeka na ciebie w sanatorium? QUIZ