Wybierz region

Wybierz miasto

  Trening Reebok RUN CREW + Afterparty | Run Tough 27.09

  Służewski Dom Kultury w Warszawie
  Warszawa, ul. Bacha J. S./15, +48 22 843 91 01

  19:30 - 23:30 Czwartek, 27 września

  • Wstęp wolny

  Podbij miasto z najlepszą ekipą!

  Wyznacz cel biegowy na najbliższe miesiące i dołącz do nas na pierwszym wspólnym treningu tej jesieni. Trening Run Tough to połączenie ćwiczeń i biegu, a także wyjątkowo podbiegów na jedno z warszawskich wzniesień. Wszystko to w towarzystwie trenerów i muzyki, którzy dodadzą nam dodatkowy zastrzyk energii. To wyjątkowe spotkanie, bo po raz pierwszy trening poprowadzą trenerzy z RunnersClub.pl, których możesz kojarzyć z cotygodniowych treningów Run Long.

  Dlaczego nie możesz przegapić tego wydarzenia? Podczas treningu będziesz mieć okazję przetestować zupełnie nową wersję butów Reebok FLOATRIDE Flexweave. Pamiętaj by przyjść punktualnie, bo liczba par jest ograniczona. To właśnie w tych butach będziesz mógł zdobyć szczyt Kopca Cwila, który jest niemałym wyzwaniem.

  Zaraz po treningu spotykamy się na afterparty w Służę Kawą. Dla każdego uczestnika treningu przewidziany jest darmowy drobny poczęstunek i napoje (woda, sok, piwo). Wszystko to w towarzystwie klimatycznej muzyki, którą zapewni nam DJ. Nie może Cię zabraknąć!

  O treningu:
  Trening jest bezpłatny i skierowany do wszystkich biegaczy. Na czas treningu będziesz mógł zostawić swoje rzeczy w depozycie.
  Trening będzie składał się z trzech "stacji", na których każda z trzech grup wraz ze swoim trenerem wykona kolejno konkretne ćwiczenia i popracuje nad motoryką, siłą biegową oraz wydolnością. Czas, który każda z grup spędzi na jednej stacji to ok. 15 minut.

  Trening poprowadzą: Wojtek Rzywucki, Kamil Kamiński i Emil Kamiński.

  Zapisy na trening będą odbywały się na miejscu. Nie ma wcześniejszej rejestracji.

  Zbiórka: godz. 19:00 przy Służewskim Domu Kultury
  Start treningu: godz. 19:30

  Zabierz znajomych i wpadnijcie z nami pobiegać!

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ