Wybierz region

Wybierz miasto

  Uniwersytet Sukcesu - ogólnopolski program edukacyjny dla dziewcząt (17-24) - rekrutacja

  pixabay

  Fundacja Digital University
  Warszawa, ul. Chmielna/26/9, 22- 82 8 0 2 25

  Od 1.03.2019 do 15.06.2019

  • Wstęp wolny

  Youtuberka, blogerka czy może programistka?

  Bezpłatne kursy edukacyjne, staże zawodowe i możliwość wyjazdu do kampusu Google w Madrycie lub Londynie to mocne punkty „Uniwersytetu Sukcesu” - ogolnopolskiego programu edukacyjnego rozwijającego kompetencje w zakresie nowych technologii i zawodow przyszłości. Program ma ułatwić młodym kobietom w wieku 17-24 lata wejście na rynek pracy. Szczegolnie wspiera podopiecznych domow dziecka i placowek opiekuńczo-wychowawczych, ale także dziewczęta będące w trudnej sytuacji życiowej i materialnej, ktore zasługują na dobry start i dobrą przyszłość.
  Turnusy szkoleniowe odbędą się w Białymstoku, Trojmieście, Warszawie i Krakowie – uczestniczkom z całej Polski organizator zapewnia noclegi, wyżywienie i zwrot kosztow podroży.

  W projekt zaangażowani są m.in. Facebook, Google for Startups, Nationale-Nederlanden, Dentsu czy Kancelaria Prawna SSW, Pragmatic Solutions, Sukces Pisany Szminką, Szkoła Gestalt.

  Zapisy - do 15 czerwca na www.uniwersytetsukcesu.com.
  Udział bezpłatny.

  I etap: turnusy szkoleniowe - odbędą się finalnie w czterech miastach, w ktorych uczestniczyć mogą dziewczyny z całej Polski:
  24-29.06.2019 – Białystok
  01-06.07.2019 – Trojmiasto
  08-13.07.2019 – Krakow
  15-20.07.2019 – Warszawa

  II etap programu:
  - kilkudniowe spotkania motywacyjne z przedstawicielami firm partnerskich, m.in. Nationale-Nederlanden, Google, Facebook czy Dentsu Aegis Network plus case studies rożnych projektow, indywidualne konsultacje z reprezentantami działow marketingu, HR czy sprzedaży. Przy wsparciu mentorow, określą swoje predyspozycje i nauczą się jak dobrze przejść przez proces rekrutacyjny.

  Aplikacje można przesyłać do 15 czerwca poprzez formularz na stronie www.uniwersytetsukcesu.com

  Informacji na temat rekrutacji i projektu udziela Ewa Konopko – Project manager: ewa.konopko@digitaluniversity.pl

  Organizator: Fundacja Digital University / http://www.digitaluniversity.pl/
  Działa od 2014 r. Zajmuje się szeroko pojętą edukacją w zakresie nowych technologii oraz kapitału społecznego. Wspiera rozwoj umiejętności i kompetencji cyfrowych zgodnie z najnowszymi światowymi trendami technologicznymi.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Z korporacji do Stumilowego Lasu. Jaką jesteś postacią z Kubusia Puchatka? QUIZ