Wybierz region

Wybierz miasto

  W Boże Ciało Mów Śmiało !

  MiTo art café books
  Warszawa, ul. Ludwika Waryńskiego/28, +48 22 629 08 15

  18:30 Czwartek, 26 maja

  • Brak informacji o cenie

  Spotkanie z Toastmasterami
  Maraton Mów na dowolny temat
  MiTo 26.05.2016 18:30
  Waryńskiego 28 (Metro Politechnika)
  wstęp i występ wolny

  Spotkaj się z Toastmasterami i wysłuchaj Maratonu Mów!
  W dzień wolny od pracy, szkoły i obowiazków klub Toastmasters Centrum zaprasza na wyjątkowe spotkanie, w zupełnie nowej przestrzeni – na zupełnie nowej scenie! Przyłącz się, Następne Boże ciało wypada w czwartek dopiero za rok!
  Spotykamy się o 18.30 w MiTo art.cafe.books (warszawskiej księgarni, restauracji i galerii sztuki) by na specjalnie dla nas zarezerowanej scenie dać show podczas maratonu mów! Przygotuj się na duże emocje, gwarantujemy dobrą zabawę, dużo śmiechu i wzruszeń w gronie przyjaciół Toastmasters.
  Jeżeli jeszcze nie wiesz czym jest organizacja Toastmasters, to zapewniamy Cię, że na tym spotkaniu nie tylko znjadziesz ludzi z pasją, którzy chętnie się nią podzielą, ale poczujesz też atmosferę, która towarzyszy nam na wszystkich spotkaniach.
  Spotkanie oficjalnie zakończy się o 20:30, ale wiemy, że nie będziecie chcieli szybko nas opuszczać, dlatego tuż po oficjalnym zakończeniu ruszamy z dłuuuuugim after party! Pomoże nam w tym słynna cytrynówka MiTo ;)
  Do zobaczenia!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Z pewnością nie wiesz, co znaczą te emotki! Większość osób używa ich źle! EMOJI QUIZ