Wybierz region

Wybierz miasto

  W Brzask no. 15

  Park Królikarnia
  Warszawa, ul. Puławska/113A

  04:00 - 08:30 Niedziela, 25 czerwca

  • Wstęp wolny

  Puszcza śpiewa - słuchowisko przyrodnicze Izabeli Dłużyk i Marcina Lenarczyka

  Nieśmiały Łuskowiec zaprasza na studniówkę - set taneczny

  Zaraz po najkrótszej nocy w roku spotkamy się na Brzasku, gdzie niesamowici goście: sarna, jeleń i przelewający wodę pieniek z rzeki Narewki. Ci wszyscy i wiele innych wystąpi za uprzejmym pośrednictwem Izabeli Dłużyk, skrzętnie dokumentującej leśne szmery oraz Marcina Lenarczyka - specjalisty m.in. w dziedzinie słuchowisk oraz jednego z współtwórców Lado ABC. Iza od dziecka pasjonuje się dźwiękami natury, a od kilku lat zajmuje się profesjonalnym ich gromadzeniem. Swoje albumy wydaje nakładem australijskiego wydawnictwa Listening Earth oraz słowackiego LOM i polskiego Soliton. Prywatnie miłośniczka papug. W nadchodzącym roku planuje wyprawę do Puszczy Amazońskiej.

  W dalszej części Brzasku zaprezentuje się muzyka taneczna na instrumenty dęte i smyczkowe - a to za sprawą sprawnej selekcji winyli Bartka Kruczyńskiego (Earth Trax, Pejzaż, a dawniej The Phantom i 1/2 duetu Ptaki) - tym razem w programie pt. Nieśmiały łuskowiec zaprasza na studniówkę. Dajcie się porwać!

  I jeszcze jedna informacja
  Na murku przy bramie ktoś namalował przez szablon, jaskrawoczerwoną emalią olejną, smutne słoneczko z napisem: „Nienawiść szkodzi dzieciom i innym żyjątkom”.
  - fragment z "Jeżycjady" M. Musierowicz

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ