Wybierz region

Wybierz miasto

  WRUG majowy o Shelly Cloud

  państwomiasto
  Warszawa, ul. Gen. Władysława Andersa/29, +48 22 400 94 64

  18:30 Środa, 18 maja

  • Brak informacji o cenie

  W tym miesiącu Bartłomiej Kozal opowie o historii Shelly Cloud, jak to jest zamykać dochodową firmę z sześcioletnią historią i czego nauczył się jako CEO. Zachęcamy również wszystkich do przygotowywania lightning talków, na które będziemy mieli czas pod koniec spotkania.
  Chętnych do wystąpień zapraszamy do zgłaszania się na forum: https://forum.rubyonrails.pl/t/wrug-majowy-18-05-2016-sroda/11861
  Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami sponsorowanymi przez EL Passion i Rebased.
  Rebased to kilkunastu świetnych programistów i jeden specjalista od biznesu. Pracują dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Holandii i nie tylko. Dostarczają.
  Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Z pewnością nie wiesz, co znaczą te emotki! Większość osób używa ich źle! EMOJI QUIZ