Wybierz region

Wybierz miasto

  Wycieczki kolarskie

  Plac Zabaw nad Wisłą (BarKa)
  Warszawa, ul. bulwar B. Grzymały-Siedleckiego/

  10:00 Sobota, 1 sierpnia

  • Wstęp wolny

  Zapraszamy na otwarte dla wszystkich wycieczki kolarskie organizowane przez Dwa Osiem. Staramy się utrzymywać tempo ciut powyżej 30 km/h, jedziemy około 3 godzin, dystans 60-80 kilometrów. Startujemy w każdą sobotę o 10 spod Plac Zabaw. Pierwszą przejażdżka już w najbliższą sobotę! Że względu na spokojne tempo staramy się jechać dwójkami. Jeżeli będą z nami osoby na ostrym kole zaprosimy je na koniec peletonu z zachowaniem bezpiecznego odstępu.

  Treningi prowadzi Bartosz 'Seco' Suchecki, sporadycznie wyspecjalizowany zastępca.

  Plac Zabaw wspiera akcję Pomoc Mierzona Kilometrami.
  Każdy kilomet ma znaczenie! Ty też możesz aktywnie pomagać! Idea jest prosta - robiąc coś dla siebie, robisz coś dla innych. Aby być w drużynie aktywnie pomagających wystarczy smartfon, aplikacja Endomondo i pozytywna energia.

  Rozpocznij zbieranie kilometrów już dziś! Dzieki T-Mobile nawet milion złotych trafi na rzecz dzieci niepełnosprawnych ruchowo.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ