Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa fotografii Warsaw Insta Festival

  Warsaw Trade Tower
  Warszawa, ul. Chłodna/51, +48 22 455 17 70

  Od 13.05.2016 do 31.05.2016

  • Wstęp wolny

  Wystawa zwycięskich prac konkursu Warsaw Insta Festival 2016! Nasze 35. piętro Warsaw Trade Tower będzie otwarte dla wszystkich!

  W dniach 13.05 – 31.05 (wyłączając 16.05 – wystawa zamknięta) od poniedziałku do piątku w godz. 17.00 – 21.00, w weekendy: 10.00 – 18.00.

  Zapraszamy na 35. piętro Warsaw Trade Tower na wystawę zwycięskich prac tegorocznego Warsaw Insta Festival - oprócz nagrodzonych fotografii przed Wami niepowtarzalna szansa podziwiania panoramy Warszawy z takiej wysokości! Dlatego weźcie ze sobą aparat.

  Tegoroczna edycja konkursu Warsaw Insta Festival dedykowana była pasjonatom fotografii miejskiej z całego kraju, którzy publikowali swoje prace w serwisie Instagram, czterech kategoriach: #urbanworkplace, #zakreceniwpolsce, #ikonypolski i #glowawchmurach.

  Wybór miejsca – Warsaw Trade Tower – na zakończenie tegorocznej edycji festiwalu miejskiej fotografii Warsaw Insta Festival i organizację pokonkursowej wystawy nie jest przypadkowy. To najlepszy punkt obserwacyjny, z którego można uchwycić każdy interesujący fragment Warszawy. Jak komentuje Izabela Kapil, Vice President Portfolio Management - Europe w firmie Heitman: „Uczestnictwo WTT jako współorganizatora konkursu to dla nas wielki zaszczyt, ale też możliwość pokazania innym z bliska naszych przestrzeni na co dzień niedostępnych. Mamy nadzieję, że kolacja, która jest jedną z głównych nagród w konkursie, będzie dla jego laureata niezapomnianym przeżyciem.”

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ