Wybierz region

Wybierz miasto

  Zrób sobie... co tylko chcesz - z papierowych kubków i talerzy // Dzieci na Placu Defilad

  Plac Defilad
  Warszawa, ul. Pl. Defilad/1, +48 22 620 21 02

  12:00 - 14:00 Niedziela, 2 sierpnia

  • Wstęp wolny

  Jeśli myślicie, że jednorazowe naczynia są nudne i nadają się tylko do podawania posiłków, to jesteście w błędzie. Podczas WARSZTATOW TWORCZEGO RECYKLINGU „ZROB SOBIE...“ pokażemy Wam, że przy odrobinie wyobraźni można z nich wyczarować maski ludzi i zwierząt, zabawne torebki w kształcie owoców, fantazyjne kapelusze i ozdoby do włosów, latające freesbee, kukiełki do papierowego teatrzyku i całą masę innych rzeczy, które tylko przyjdą Wam do głowy!
  Czekamy na Was w niedzielę, 2. sierpnia, w godzinach. 12.00-14.00 na Placu Defilad pod Cafe Kulturalna. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapraszamy dzieci i rodziców!

  ~~~~
  Podczas wakacyjnych WARSZTATOW TWORCZEGO RECYKLINGU „ZROB SOBIE...“ graficzka i projektantka Syd Breslauer oraz autorka książek dla dzieci Olga Zazie Gromek pokazują najmłodszym, jak niewiele potrzeba, aby zwykła rzecz codziennego użytku stała się nową zabawką lub ozdobą, a także uczą je kreatywnego podejścia do przedmiotów obecnych w ich najbliższym otoczeniu. Zabierajcie dzieci sprzed telewizorów i komputerów i dajcie poszaleć ich wyobraźni!

  ~~~~
  Organizator: Cafe Kulturalna w ramach cyklu wydarzeń „Kulturalna na Placu Defilad"

  O Placu Defilad:
  "Marzyło się nam tętniące życiem centrum miasta. Otwarte na potrzeby mieszkańców i turystów. Nie gadamy - robimy. Sprawdźcie nas."

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy umiesz odwalać fuszerkę? Zbuduj najgorszy dom na świecie