Dodaj zdjęcie profilowe

avatarklubmedyk klubmedyk

Warszawa
Disco polo w medyku Szukaj info na stronie www.klub.waw.pl

08.02.2013 Koncert Skaner & Bobi w warszawskim medyku

2013-02-06 11:59:48

8 lutego w piątek klub medyk zaprasza na koncert zespołów Skaner & Bobi – gwiazd disco-polo.

Bilety:
do 20:30 wstęp do klubu wolny

Bilety (po godz. 20:30):
10zł - studenci
15zł – pozostali

Przed i po koncercie w klubie dyskoteka (w nurcie disco-polo i współczesnych) i niezależne karaoke w sali dolnej.

Szczegółów szukajcie na www.klub.waw.pl.
Klub medyk – ul. Oczki 1A, Warszawa

Info o zespołach:
Skaner & Bobi – polskie zespóły wykonujące muzykę z pogranicza gatunków dance i disco polo.
Grupa Skaner - powstała w 1993 roku w Białymstoku. Jej pierwotny skład był zupełnie inny od obecnego. Zespół tworzyli w tamtym czasie: Janusz Małyszko i Jarek Wynimko. Latem 1993 roku, nakładem firmy Blue Star, ukazała się ich pierwsza kaseta pt. „Stracona miłość”, która przeszła jednak bez większego echa. Kilka miesięcy później jednego z członków zespołu zastąpił nowy wokalista Robert Sasinowski, były klawiszowiec zespołu Boys. W nowym składzie powstała druga kaseta pt. „Gorące uczucia”, którą promowały utwory: „Kino”, „Weronika” i „Gwiezdny pył”. Rok 1995 przyniósł kolejne zmiany w składzie kapeli. Dołączył do niej klawiszowiec Leszek Gulewicz. Jako trio grupa nagrała kolejną płytę pt. „Nadzieja”. Tytułowy kawałek z tego krążka uznawany jest za jeden z największych przebojów Skanera i całego nurtu disco polo. Poza tym płyta ta przyniosła jeszcze jeden hit, a mianowicie „Don Juan”.

Wiosną 1996 roku miejsce ostatniego członka z pierwotnego składu zajął czarnoskóry raper i showman Franky. Rok 1997 to pasmo kolejnych sukcesów. Zespół wydał swoją czwartą płytę pt. „Pociąg do gwiazd”. Album ten był największym sukcesem w karierze zespołu. Płyta sprzedała się w ponad stutysięcznym nakładzie i zyskała status Platynowej. Na płycie „Pociąg do gwiazd” znalazły się takie przeboje jak: „Moja wolność”, „American Boy”, „Africa”, „Pociąg do gwiazd” i „Wracaj do mego świata”.

W 1998 roku Skaner wydał swoją piątą płytę pt. „Lato w Kołobrzegu”. Album przyniósł takie przeboje jak „Lato w Kołobrzegu”, „Mam cię już dość” czy też „Żołnierz”. Zespół gra bardzo dużo koncertów na terenie całego kraju i szykuje się do wydania nowej płyty na której znajdą się takie przeboje jak „Wiosna”, „Nie jesteś ideałem”, „Casino”, „Amore” i „S.O.S.”.

Bobi - zespół Bobi powstał w roku 1998 a jego liderem jest Dariusz Mata. Zespół zadebiutował w Katowickim Spodku takimi piosenkami jak: „Chłopak na niepogodę” oraz „Tyle słońca”, które były również emitowane w telewizji Polsat w programie „Disco Relax”. Rok później zostaje wydana kolejna płyta, na której ukazują się takie przeboje jak: „Szesnaście lat” czy „Nie odchodź”. ”. W roku 2000 wykonawca ten wydał kolejny album „Bo z dziewczynami”. Następna płyta nosiła tytuł „Taki Bobi”, na której można było znaleźć takie piosenki jak: „Taki Bobi” oraz „Być przy Tobie”.

Jesteś na profilu klubmedyk klubmedyk - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj