Akcja Pucybut w Warszawie

2012-11-27 17:31:18

Już w ten weekend 01.12-02.12 w centrum handlowym Wola Park (w okolicy sklepu CCC) ruszy kolejna część akcji PUCYBUT! Sprawdź, czego nie lubią Twoje buty!

Już w najbliższy weekend mieszkańcy Warszawy będą mogli wysłuchać specjalistycznych porad prawdziwych Pucybutów. A wszystko za sprawą ogólnopolskiej akcji PUCYBUT, która odbywa się w 10 miastach Polski: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Białymstoku, Gdańsku, Toruniu, Opolu i we Wrocławiu i oczywiście w Częstochowie.

Sprawa pielęgnacji obuwia wydaje się pozornie prosta, jednak okazuje się, że Polacy niewiele wiedzą o tym, jak pielęgnować obuwie i dbać o to, aby buty zawsze wyglądały idealnie.

Marka Cocciné – specjalista od pielęgnacji i konserwacji obuwia, rusza z akcją informacyjną na temat właściwej pielęgnacji i przydatnych nawyków, które z jednej strony pozwolą przedłużyć życie ulubionych butów, a z drugiej czuć się w nich komfortowo. W wybranych galeriach handlowych pojawią się pucybuci – specjaliści od pielęgnacji obuwia, którzy nie tylko wyczyszczą obuwie i pokażą, jak to robić prawidłowo, ale odpowiedzą na wszelkie pytania związane z pielęgnacją tej bardzo ważnej części garderoby. Wskażą najczęściej popełniane błędy, doradzą, jaki wybrać środek czy gąbkę, które nie tylko nabłyszczą, ale także zadbają o dany rodzaj materiału, z którego wykonany jest but. Dowiecie się, co lubią Wasze buty i jakich błędów w pielęgnacji warto unikać.Więcej informacji na stronie www.dakoma.com.pl

Jesteś na profilu Katarzyna Kaczmarska - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj