Aktywne ferie z Gravitan w Parku Handlowym Targówek

2013-01-28 10:47:04

Ferie w mieście nie muszą być nudne. Gravitan Health and Sport Clubs
w Parku Handlowym Targówek zadba o to, aby dzieci aktywnie spędziły wolny czas. Okazją do tego będą zimowe turnusy, które zmienią zwykłe ferie w pełną wrażeń, niezapomnianą przygodę z muzyką, zabawą i sportem.

Aktywny wypoczynek w klubie Gravitan w Parku Handlowym Targówek będzie obfitował w wiele atrakcji. Maluchy pod opieką instruktorów i trenerów nauczą się kroków tanecznych połączonych z elementami aerobiku na specjalnych matach do tańca – Gravitan Dance Mats. Ponadto, poczują smak adrenaliny, który zagwarantuje specjalnie przygotowana ścianka wspinaczkowa. Dla tych kochających prace manualne, ofertę urozmaicą zajęcia zręcznościowe u Pani Robótki. Organizatorzy zapewnią także doskonałą zabawę połączoną z ruchem przy Gravitan TWALL. Interaktywna ściana do gier i ćwiczeń rozwija nie tylko szybkość i wytrzymałość, ale również refleks oraz precyzję. Na wszystkie maluchy czeka także wycieczka-niespodzianka, a na dzieci z niespożytą energią zajęcia z minifitnessu.

Podczas wypełnionego ruchem i muzyką czasu, przewidziano przerwy na posiłek. Każde dziecko zje zdrowe śniadanie i obiad. Dzieci dostaną także świeże owoce.

Oferta klubu Gravitan obejmuje 5-dniowy turnus z wyżywieniem, w dwóch terminach do wyboru: 28 stycznia-1 lutego oraz 4-8 lutego. Zajęcia będą się odbywać od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00. Koszt 5-dniowych atrakcji to 349 zł, a cena jednorazowego 3-godzinnego wejścia to 25 zł.

Jesteś na profilu Julita Drozd - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj