Around the rhythm festival

2012-11-19 20:17:51

Zapraszamy na międzynarodowy festiwal bębnów i tańca,

around the rhythm festival

Czeka nas cykl warsztatów gry na bębnach oraz tańca (30.11-2.12), które będą wyjątkową okazją do nasycenie się rytmami i naładowania się pozytywną energią tańca przed zimą. Zajęcia warsztatowe będą się odbywały od piątku do niedzieli, w Centrum Kultur Świata, przy ul. Skaryszewskiej 15, w Warszawie i poprowadzą je m.in. wspaniali gwinejscy muzycy i tancerze, którzy przyjadą do nas z całej Europy.

W festiwalową sobotę (1.12), po warsztatach festiwal przenosi się do Snu Pszczoły (ul. Inżynierska 3), gdzie odbędzie się impreza urodzinowa Centrum Kultur Świata, świętującego rok swojej działalności na warszawskiej Pradze. Uświetnią ją pokazy grup bębniarskich i tanecznych, djembe jam session oraz koncert West African Project, w którym wystąpią Strefa Rytmu i goście z Gwinei (Makan Sylla, Sekou Camara, Bijou Camara, Mohamed Dabo, Andy Camara, Gaspard Conde, Viola Wojciechowska, Maxime Piazza, Nikodem Bąkowski i Kuba Pogorzelski).

Zapraszamy na festiwal!

Centrum Kultur Świata
Strefa Rytmu

program warsztatów / workshops

drums workshop

Makan Sylla - djembe
Sekou Camara - dundun
Nikodem Bąkowski - conga

dance workshop

Bijou Camara, Mohamed Dabo, Viola Wojciechowska & Andy Camara - West African dance
Dúnia Pacheco – kuduro
Katarzyna Stefanowicz – combat fans dance
Kasia Dżugaj – tribal fusion

1.12 – around the rhythm festival party @ Sen Pszczoły (Inżynierska 3):
drums & dance performances
djembe jam session
concert: West African Project: Guinea Drummers

Więcej informacji na festiwalowej stronie www

www.centrumkulturswiata.pl
www.strefarytmu.pl


Jesteś na profilu Strefa Rytmu - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj