YouandMe Bar YouandMe Bar

avatarYouandMe Bar YouandMe Bar

Warszawa
You&Me Bar na Żurawiej to miejsce na relaks i interakcję. „Ty” i „Ja” nabiera nowego znaczenia. Bo nikt nie wie jak zakończy się ta historia. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że You&Me Bar nabiera nieco nowego charakteru ... Brzmi zagadkowo ...? Proszę sobie wyobrazić ulicę Marrakeszu ... intensywnie pachnącą marokańską kuchnią, z całym bogactwem przypraw i ziół, które oddziaływają na zmysły jak potężny afrodyzjak

Bacardi Evenings / w ogródku ! / Żurawia 6/12

2014-06-11 10:16:23

Zapraszamy na nowe wyjątkowe Bacardi Evenings
doYou & Me Bar !

Prawdziwej pasji nie można poskromić - to wieloletnie hasło brandu.
Lata praktyki i wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie są gwarancją jakości i smaku wyrobów Bacardi.
Tego wieczoru czekać będą na Was wyborne dania z naszego menu, pojawią się także przepyszne koktajle,a drinki z Bacardi będą zadowalać nawet największych smakoszy .Nie zabraknie promocji na barze ,loterii wizytówkowych ale i fantastycznie podanych dźwięków , które specjalnie dla Was wyselekcjonował Bartek Bratos ( DJ BRATOS ).Nie zabraknie niespodzianek w postaci wyjątkowych gości, którzy nadadzą wieczorom wyjątkowy charakter.
Nasz rezydent prowadzi cyklicznie unikatową audycję radiową Before the After show w Light Wave Radio Greece dzieki czemu jego muzyka rozbrzmiewa we wszystkich zakątkach świata.
Tym razem przenosi się on do You & Me do ogródek a w całym lokalu rozbrzmiewać będą dźwięki muzyki deep house , nu disco , oraz house które rozgrzeją atmosferę i wprowadzą Was w imprezowy nastrój .
Wyjątkowo pozytywne muzyczne wibracje pozwolą Wam zakosztować smaku Ibizy czy Londynu - światowych stolic klubowych.

Wyjątkowe miejsce, wyjątkowi ludzie , wyjątkowa muzyka , Bacardi...

JUST BE WITH US !

Startujemy na ogródku już od 18.00.

Jesteś na profilu YouandMe Bar YouandMe Bar - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj