BAL MASQUE - NOVA MASKA

2013-01-10 13:17:00

Subtelny czas karnawału tylko w Novej Masce!

Już w najbliższą sobotę maskarada w iście karnawałowym stylu! Przeniesiemy się do Wenecji, by tam przeżyć jeden z najwspanialszych tajemniczych wieczorów!

Dla odwiedzających Novą Maskę czekać będą niezwykłe atrakcje! Ten wieczór to niepowtarzalna okazja do wypróbowania całkowitej zmiany wizerunku! Dopełnieniem zmiany image będą karnawałowe maski, które otrzymacie od nas już przy wejściu! Wydarzenie to dodatkowo uwiecznimy na fotografiach!

Fantastycznie spędzimy czas przy wyrazistych dźwiękach muzyki House, Dance i Disco. Nie zabraknie największych przebojów lat 80’90’ w nowej aranżacji przygotowanej specjalnie przez naszych Dj – ów.

Nova Maska Piano Art Club & Restaurant wyjątkowym miejscem dla wyjątkowych ludzi! Oferujemy pięknie zaaranżowane wnętrza , w których każdy z naszych gości poczuje się wyjątkowo po długim tygodniu.

Impreza mocno przebierana! Za najlepsze kreacje czeka niespodzianka!
A to wszystko - to dopiero początek!

Serdecznie zapraszamy!

Rezerwacje stolików:
511 942 509
www.maska.pl

Wstęp wolny - selekcja

Jesteś na profilu Nova Maska Piano Art Club & Restaurant - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj