Bezpłatne warsztaty Akademii Gier i Postprodukcji

2012-10-15 14:25:15

Gdzie: Kino Atlantic
Miasto: Warszawa
Od: 9.00, 27 października
Do: 14.30, 27 października
Bilety: Dla uczniów i studentów wstęp wolny, wymagana wcześniejsza rejestracja na stronie www.agip.edu.pl Liczba miejsc ograniczona!

Jesteś miłośnikiem gier komputerowych? Chciałbyś nauczyć się tworzyć własne gry lub związać swoją przyszłość z branżą multimediów?
Zapraszamy! To wydarzenie jest dla Ciebie. Dowiedz się jak Twoje wizje i marzenia mogą przekształcić się w gotową grę czy film. Masz pomysł ale brakuje Ci wiedzy i umiejętności by go zrealizować? Nic straconego!
Już 27 października zapraszamy na bezpłatną prezentację Akademia Gier i Postprodukcji. W trakcie dowiesz się: jak wygląda produkcja gry od pomysłu do finalnej realizacji, czym się różni grafika 2D od 3D, w jaki sposób zaprojektować wciągającą rozgrywkę. Powiemy także jakie są etapy powstawania filmu, jak wygląda montaż czy korekcja.

Jesteś na profilu SME training - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj