Bezpłatne warsztaty fotografii fashion, glamour i beauty

2012-10-12 12:44:19

Spotkania z Akademią Fotografii: Warsztaty z fotografii fashion, glamour i beauty

Prowadzący: Wojtek Bąkiewicz
24.10.12 (środa) godz. 18.00
Empik Junior
ul. Marszałkowska 116/122, Warszawa

Akademia Fotografii i Empikfoto.pl zapraszają do udziału w bezpłatnych warsztatach z fotografii fashion, glamour i beauty z Wojtkiem Bąkiewiczem. Dowiecie się na nich jakie są różnice pomiędzy wymienionymi rodzajami fotografii, jakie znaczenie ma sprzęt, stylizacja, make-up oraz postprodukcja. Jak ważne jest światło jako środek wyrazu opisujący ekspresję zdjęć modowych.

Zapraszamy do przesyłania własnych zdjęć, które będzie można skonfrontować ze spojrzeniem profesjonalisty, na adres warszawa@akademiafotografii.pl do 19.10.2012, w tytule wpisując FASHION. Wybrane fotografie zostaną omówione i posłużą jako przykład podczas wykładu.

Wojtek Bąkiewicz
Rocznik 1968, kształcił się w dziedzinach sztuk plastycznych, muzyki i medycyny. Po studiach zajął się fotografią traktując ją jako powołanie i zawód. Za równie ważne uznaje w fotografii warsztat, jak i umiejętność stworzenia relacji z modelką. Jego klientami byli m.in.: CKM, Cosmopolitan, Dlaczego, Carry, Playboy, Esquire, Gala, Logo, Fiat, Machina, Nokia, Pani, Pierre Cardin. Wykłada na Akademii Fotografii.

www.bakiewicz.com
www.akademiafotografii.pl
www.empikfoto.pl

Jesteś na profilu nina.b.rybinska - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj