jakub

avatarjakub

Warszawa

BROADWAY STREET - THE SHOW Gala Musicalowa/Międzynarodowi artyści

2012-10-23 17:32:31

Wielkie przeboje światowego musicalu w trzech językach, międzynarodowa obsada i polska scena. Śpiew, taniec, gra świateł i cieni. To własnie Broadway Street!

JAKUB WOCIAL oraz TEATR RAMPA W WARSZAWIE prezentują dwugodzinną pigułkę najlepszego musicalu, obejmującą oba stulecia jego istnienia.
To jedyna okazja, by w kraju nad Wisłą usłyszeć na żywo gigantów europejskiej sceny muzycznej, wykonujących przeboje z największych spektakli gatunku. The Phantom of the Opera, Les Misérables, Love Never Dies, Taniec Wampirów, Jesus Christ Superstar, Chicago, Funny Girl, Sweet Charity, Parade, Wicked, Next to Normal, Brooklyn to tylko niektóre z tytułów, z których utwory rozbrzmiewają na naszej scenie.
Śpiewa je JAKUB WOCIAL, inicjator koncertu, niezapomniany Herbert z warszawskiej wersji Tańca Wampirów oraz jego goście z Polski i Europy: Marta CZERSKA, Sabina GOLANOWSKA, Emilia KUDRA, Sanne MIELOO, Florian SOYKA. Jak to w świecie musicalu, nie brakuje również jego nieodłącznego elementu-tańca. Zapewniają go Ilona GUMOWSKA oraz Natalia Maria WOJCIECHOWSKA, solistka z Opery Narodowej i Teatru ROMA.

Zawsze nieco inny repertuar, nowi goście i oprawa wizualna. Bo dwa takie same BROADWAY STREET nie zdarzają się nigdy.

www.broadwaystreettheshow.com

Jesteś na profilu jakub - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj