Dodaj zdjęcie profilowe

avatarDark Market

Warszawa
www.darkmarket.eu

Dark Market - targi mody alternatywnej

2013-05-30 15:15:21

Kochani!
Przed nami kolejna, już VI, edycja Targów Mody Alternatywnej DARK MARKET!
Oprócz wielu stoisk z ubraniami, butami i dodatkami - sklepów internetowych jak i giełdy "handmade", przygotowaliśmy dla Was ogrom atrakcji!
Staramy się, by każda kolejna edycja była jeszcze ciekawsza i bardziej rozwinięta. Dlatego tym razem spotkamy się w warszawskim klubie CDQ!
Do Waszej dyspozycji są dwa piętra plus zadaszony taras. A co za tym idzie, wystawców będzie jeszcze więcej!

Podczas VI edycji Targów zadzieje się:

- Warsztaty HANDMADE – każdy z Was będzie miał możliwość wziąć udział w warsztatach tworzenia biżuterii, pod okiem specjalistów. Warsztaty poprowadzi Ciotka Ostra, która wyrobami biżuterii alternatywnej zajmuje się już od wielu lat. Udział w warsztatach jest dodatkowo płatny na miejscu 40zł od osoby – gdzie przez 1,5 godziny każdy uczestnik będzie mógł nauczyć się jak i stworzyć własny zestaw biżuterii, korzystając z materiałów, wiedzy, doświadczenia naszej prowadzącej.
- Coś dla fanów wizażu! - Warsztaty i pokaz charakteryzacji, makijażu oraz fryzur alternatywnych – warsztaty poprowadzi jedna z najlepszych szkół charakteryzacji w Polsce.
https://www.facebook.com/pages/Eurolook-Europejska-Akademia-Wizerunku/37...
- Metamorfozy - każdy z Was będzie mógł zasiąść w wygodnym fotelu i dać się ponieść fantazji kursantom i absolwentom Akademii EuroLook zarówno pod względem make-up jak i fryzur.
- Giełda HANDMADE – znajdziesz tam projektantów oraz stoiska z biżuterią i innymi dodatkami

- MISS POISON GIRL 2 - Summer Edition – wybory polskiej Miss alternatywy. Zgłoszenia zbieramy do 24 maja 2013, głosowanie 25.05.2013-05.06.2013. Więcej informacji na tablicy naszego fanpage'a oraz na stronie www.darkmarket.eu

- KONCERTY – na zakończenie Targów od godz. 19.00 zapraszamy wszystkich na koncerty dwóch niesamowitych zespołów AMETRIA i COCKTALES.

COCKTALES
https://www.facebook.com/CockTalesPL
Zespół CockTales powstał jesienią 2011 w Warszawie. Pomysłodawcami projektu byli Artek (gitara) i Cola (wokal, znany także z zespołów AL SIRAT i AMETRIA) głównym założeniem chłopaków było granie ciężkiego męskiego rocka opartego na melodyjnych wokalach i dynamicznych riffach gitarowych. W takcie tworzenia piosenek skład zespołu uzupełnili Brzoza (bas) i Piter (bębny). W lutym 2012 zespół wszedł do studia zarejestrować swoje pierwsze demo pt. „Wstęp do Wielkiej Teorii Wygrywu". W trakcie sesji funkcję perkusisty przejął rubaszny olbrzym Tobi (także AMETRIA). Obecnie powstaje materiał na debiutancki album, a zespół stawia pierwsze, podobno bardzo udane kroki w graniu na żywo.

AMETRIA
https://www.facebook.com/ametriaband
AmetriA - jeden z najpopularniejszych zespołów metalowych w Polsce. Cztery studyjne płyty, z czego dwie nominowane do nagrody "FRYDERYK". Płyta "Piatek3nastego" - FRYDERYK 2005 oraz "Nowy Dzień" - FRYDERYK 2010, w kategorii Heavy Metal.

(osoby które przyjdą tylko na koncert w godz. 18.30-22.00 bilet płatny 15zł)

- Dla pierwszych 100 gości przygotowaliśmy upominki!

TEGOROCZNI WYSTAWCY:

Gothic Dream
Absynt
Burlesque
Wymiar Alternatywny
Under Dark
Black Garden
Nietoperzownia I Barwy Nocy
Beeleco
Mad Artisans
Drobiny Czasu
Rebel Madness
Ciotka Ostra Art
Afro Styl
Veil.pl

oraz wieku wystawców na giełdzie z rękodziełem


ZAPRASZAMY!!!
Ekipa DARK MARKET
www.darkmarket.eu
https://www.facebook.com/targidarkmarket

CDQ ul. Burakowska 12
08.06.2013 sobota 12.00-19.00
Bilet: 5zł

!Uwaga, ważne info!
Jak wiecie, po Targach odbędą się koncerty dwóch zespołów: Ametrii i CockTales. Ale to nie wszystko! Po koncertach odbędzie się również alternatywna impreza, która będzie trwała już do rana.
Aby nie było żadnych wątpliwości odnośnie biletów, przy wejściu będziemy sprzedawać trzy rodzaje wejściówek:

1. 5 zł - Obowiązuje wejście na Dark Market oraz koncerty (od 12:00 do 18:30)
2. 15 zł - Obowiązuje tylko koncerty (od 18:30)
3. 10 zł - Obowiązuje wejście na imprezę (od 22:00)

Osoby, które chciałyby uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach (Dark Market, koncerty, impreza) dostaną od nas dwa bilety.

!!! Mamy też info organizacyjne, aby nie było zaskoczenia !!!
Po koncertach będą sprawdzane Wasze wejściówki przez ochronę oraz organizatorów. Dlatego jeśli postanowicie być na wszystkich wydarzeniach (i nie wychodzić z klubu), zalecamy kupno wszystkich biletów od razu.

Jesteś na profilu Dark Market - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj