Dirty Dansing w Novej Masce!

2013-01-28 11:43:51

Ideą "Dirty Dansing" jest udział w imprezie klubowej podczas której klubowicze mogą tańczyć również w parach, w konwencji tańców towarzyskich. Dirty Dansing to impreza międzypokoleniowa, bez podziałów wiekowych. Ludzie młodzi, dojrzali i starsi bawią się razem. Łączy ich pasja tańca i kina ukazującego taniec.

Jednym z popularnych obecnie nurtów muzycznych tej imprezy jest Electro Swing – muzyka inspirowana wielkimi brzmieniami orkiestrowymi sal balowych lat 20 i 30, nagrana ponownie lub zremiksowana przez DJów i muzyków, którzy tworzą oryginalne organiczne dźwięki.

Poza electro swingiem DJ Lexx, Ceezar i Złoty Środek będą bawić gości neo big beatem, rock n rollem, boogie, klasykami muzyki filmowej z klubowym rytmem.

Podczas imprezy goście będą mieli okazję poznać podstawowe kroki taneczne swingu, boogie i rock n roll a. W taneczny klimat wprowadzą ich tancerze swingstep.pl - największa ekipa swingowa w kraju, w skład której wchodzą Mistrzowie i Vice Mistrzowie Polski Boogie Woogie i Rock and Roll a także druga para Boogie Woogie na świecie.

Jest to aktualnie najbardziej popularna i najbardziej widowiskowa grupa swingowa w Polsce znana z takich programów tv jak : Kawa czy herbata? TVP Jaka to melodia? TVP1, Got to dance (Polsat), Mam Talent (TVN), Jak oni śpiewają? Polsat. Podczas Dirty Dansing będzie można obejrzeć kilka tanecznych pokazów w wykonaniu par tej grupy.

Pierwsza impreza Dirty Dansing w klubie Nova Maska przy Krakowskim
Przedmieściu 4/6 w Warszawie, odbędzie się w sobotę, 2 lutego 2013 roku.
Zapraszamy już od 21:00. Wstęp na imprezę jest wolny.
Nieproszonym gościom klub ma prawo go odmówić.

Jesteś na profilu Nova Maska Piano Art Club & Restaurant - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj