Fikulandia w Mamie Lamie - wymarzone miejsce do zabawy

2013-02-07 12:08:26

Fikulandia to wielki plac zabaw pod dachem Mamy Lamy, a w nim domek na wieży, kładki, platformy i mnóstwo miękkich elementów, z których można budować bez końca! Tutaj dzieci mogą zniknąć w świecie swojej wyobraźni, dzięki czemu rodzice zyskają dla siebie chwilę odpoczynku przy kawie i gazecie.

Od początku lutego Fikulandia zyskała koordynatora, dzięki czemu rodzice mogą spokojnie poczytać gazetę lub popracować korzystając z WiFi. Koszty opieki nad Strefą dziecięcą zostały skalkulowane na najniższym możliwym poziomie, by wszystkim zapewnić jak największy komfort korzystania z naszej przestrzeni. Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych gości są dla nas najważniejsze.
Zależy nam, aby nawet najbardziej szalona zabawa była bezpieczna, w związku z czym od początku lutego w Strefie Dzieci obowiązuje kilka prostych zasad:

1. każde dziecko przebywające w Strefie musi być zgłoszone do Koordynatora i otrzymać naklejkę z imieniem.

2. Koordynator Strefy Dziecka czuwa nad porządkiem i bezpieczeństwem małych gości. Do Strefy Dziecka zapraszamy bez butów i prosimy o niewnoszenie napojów oraz jedzenia.

3. Dzieci nie mogą pozostawać w Mamie Lamie bez swoich opiekunów.

4. Korzystanie ze Strefy Dziecka jest odpłatne.
1 dziecko - pierwsza godzina: 6 zł, kolejne godziny: 5 zł
2 dzieci - pierwsza godzina: 10 zł, kolejne godziny: 8 zł
3 i więcej dzieci - pierwsza godzina: 14 zł, kolejne godziny: 12 zł

Klub dla dzieci i rodziców Mama Lama
ul. Jarosława Dąbrowskiego 71 w Warszawie, tuż przy stacji Metro Racławicka
Godziny otwarcia: codziennie od 9.00 do 20.00

www.facebook.com/naszaMamaLama

www.mamalama.pl


Jesteś na profilu kasiajacobson.com - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj