Fux deLux

avatarFux deLux

Warszawa

Fux de Luxe - sklep inny niż wszystkie......

2012-10-02 18:46:22

Fux de Luxe to sklep inny niż wszystkie….

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek -10-18.30
Sobota - 9-14.30

W sklepie znajdziesz odzież damską, męską i dziecięcą. Design sklepu, dbałość o szczegóły sprawiają ze szperanie to czysta i pachnąca przyjemność:).

Dużo gratisów, możliwość małej negocjacji ceny, właścicielka często zaskakuje przeróżnymi niespodziankami na przykład przy zakupie spodni, spódnica gratis. Kup spodnie drugie za darmo itp. Bardzo miła obsługa. Która zapewni Ci pomoc w wyszukiwaniu perełek. Jednak to nie wszystko istnieje również możliwość zostawienia zakupionych rzeczy do drobnych poprawek krawieckich. Gdy odwiedzisz nas z dzieckiem nie martw się posiadamy także kącik do bazgrania dla dzieci, a także często szkraby dostają gratisowe maskotki.

To nie wszystko, czym będziemy umilać czas naszym klientom. Będziemy zapraszać konsultantki firm kosmetycznych na bezpłatne porady i testy kosmetyków.
Jesteśmy otwarci na potrzeby klientek i klientów zarówno, jeśli chodzi o towar jak i inne propozycje. Jeśli będzie nam brakować jakiś elementów garderoby rozważamy możliwość wstawienia towaru w komis (płacimy od razu, nie czekając czy towar się sprzeda).

Towar na wycenę i wagę .

NOWY TOWAR w każda sobotę i niedzielę.
cena regularna 40 zł za 1kg, cena promocyjna 28 zł

Zara, Top Shop, Atmosphere, Next, Marks and Spencer, Calvin Klein, Gap, George,

Jesteś na profilu Fux deLux - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj