Graj w zielone - ferie w sklepie IKEA w Parku Handlowym Matarnia

2013-02-07 14:19:52

W dniach od 11 do 24 lutego sklep IKEA w Parku Handlowym Matarnia organizuje Zielone Ferie dla wszystkich dzieci, które chcą się zaprzyjaźnić
z ekologią. Podczas bezpłatnych warsztatów maluchy odkryją między innymi, jak nadać drugie życie przedmiotom, które trafiają na śmietnik oraz przekonają się, że bycie eko jest w cenie.

Prawie każde dziecko wie, że należy dbać o środowisko, ale większość nie zdaje sobie sprawy z tego, czym tak naprawdę jest ekologia. Dzięki eko-warsztatom maluchy same przekonają się, jak można łatwo i przy minimalnym wysiłku stworzyć ciekawe zabawki, akcesoria, czy ozdoby z rzeczy, które zazwyczaj postrzegamy jako najzwyklejsze śmieci. Ciekawość małych uczestników zaspokoją zasady kreatywnego recyclingu, dzięki któremu każdy przedmiot może mieć wiele zastosowań. Ale Zielone Ferie to nie tylko wiedza i teoria. Dzieci najchętniej uczą się poprzez zabawę, dlatego wszystkim milusińskim czas uprzyjemni pełna niespodzianek „Gra w zielone”.

Zajęcia będą się odbywać od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 12:00
w restauracji IKEA Gdańsk. Elektroniczna rejestracja na bezpłatne warsztaty odbywa się za pomocą formularza dostępnego na stronie:
http://www.ikea.com/pl/pl/store/gdansk/warsztaty

Sklep IKEA przygotował jeszcze jedną niespodziankę dla maluchów. W ferie
w restauracji IKEA dzieci jedzą za darmo. Do każdego ciepłego posiłku podawane jest danie dziecięce gratis.

Jesteś na profilu Julita Drozd - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj