Hiszpańska Mucha - PREMIERA

2013-01-29 14:12:32

Martyna Kliszewska, Anna Korcz, Dorota Zięciowska, Sambor Czarnota oraz Piotr Szwedes wystąpią w najnowszym spektaklu, rewelacyjnej komedii omyłek pt.: „Hiszpańska Mucha”.

Londyn, szalone lata 30., jazz, kulisy rewiowego teatru i wełniany beret z Harrodsa – a wszystko to w zniewalającej oprawie Art Déco!

Reżyser teatralny, Arthur Spender, przygotowuje oszałamiającą rewię, w której ma wystąpić Nora Wallins – gwiazda londyńskich teatrów muzycznych, prywatnie długoletnia partnerka reżysera. Arthur, słynący ze śmiałych pomysłów inscenizatorskich, wyczerpuje budżet przeznaczony na realizację kolejnego wielkiego widowiska. W związku z tym zmuszony jest poprosić producenta – Harry’ego Jo – o dodatkowe fundusze. Producent przystaje na tę propozycję, jednak stawia pewne warunki, które mogą okazać się zbyt trudne do spełnienia. Jak potoczy się dalej ta historia? Czy lekkomyślny reżyser nie podda się przeciwnościom losu? Czy jego spektakl ujrzy światło dzienne?

W całej historii, pełnej nieprzewidzianych zwrotów akcji, istotną rolę odegra „Hiszpańska Mucha”, która zainicjuje serię zabawnych zdarzeń o mocno erotycznym podtekście. Co tak naprawdę kryje w sobie tytułowa Mucha? I w jaki sposób wpłynie ona na życie artystów?

Autor: James Lee Astor
Reżyseria: Jakub Przebindowski
Kostiumy: Tomasz Ossoliński
Scenografia: Witold Stefaniak

Terminy:
7 lutego, godz. 19:30
8 lutego, godz. 19:30
9 lutego, godz. 19:30 Premiera Galowa
10 lutego, godz. 18:00
12 lutego, godz. 19:30
13 lutego, godz. 19:30
14 lutego, godz. 19:30

Jesteś na profilu Teatr Kamienica - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj