FNF DANCE STUDIO WARSZAWA

avatarFNF DANCE STUDIO WARSZAWA

Warszawa
Witamy! Jesteśmy nowo otwartym studiem tanecznym w Warszawie założonym przez markę FNF. W naszym studiu zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy ekipy FNF (która występowała w 2 edycji programu GOT TO DANCE) i nie tylko. Uczymy takich styli jak hip-hop, house, taniec współczesny oraz przekazujemy różne wizje w choreografiach każdego z nas. Zapraszamy wszystkich początkujących, dzieci oraz tancerzy bardziej zaawansowanych. Więcej informacji na www.fnfdance.com oraz na www.facebook.com/FNFWAWA

Już od 22.01 w STUDIU FNF ruszają REGULARNE ZAJĘCIA DANCEHALL OD PODSTAW !

2013-01-16 20:02:29

JUŻ OD 22.01.2013 W NASZYM STUDIU RUSZAJĄ REGULARNE ZAJĘCIA DANCEHALL !!!! WTORKI 17:00-18:00 !

Instruktorem jest doświadczona w tym stylu - OLGI ZABŁOCKA !

Olgi o zajęciach:
Podczas zajęć nauczycie się dancehallowych kroków oraz ich nazw, zatańczycie choreografie oparte na nauczonych krokach a także zaznajomicie z jamajską dancehallową muzyką! Nauczycie się, jaki krok należy wykonać do konkretnego tune’a!
Poza tym zasmakujecie stylu Dancehall Queen czyli dowiecie się jak robić tricki takie jak headtop, wine’y i shaki stojąc na głowie + poprawicie swoje rozciągnięcie aby móc robić różne kombinacje w szpagacie.


Olgi o sobie:
Tańczę od 15 roku życia. Zaczynałam u Ani Jujki i na licznych warsztatach z europejskimi choreografami (Kelechi Onyele, Alassan Watt, Dominique Lisette, Joao Assuncao, Jean Claude Marignale). Potem poznałam grupę FNF, do której dołączyłam podczas pierwszej audycji. Szkoliłam się u choreografów i tancerzy z Los Angeles takich jak Tony Czar, Tucker Barkley, Lee Daniel, Tricia Miranda, Jian Pierre-Louis, Erica Sobol, JP San Pedro. W 2009 roku spędziłam w Los Angeles dwa miesiące codziennie chodząc na zajęcia i ucząc się różnych stylów tanecznych jak: hip-hop, dancehall, house, wackin’, oraz baltimore house.
Oprócz tego kilka razy odwiedziłam Londyn aby nabrać też trochę tamtejszego stylu (zajęcia Dance 2XS- Kimberley Taylor, Sisco Gomez, Birdgang, Tony Touch).
Każdej swojej choreografii nadaję pewien charakter – niektóre są gangsterskie, inne seksowne i kobiece, inne typowo dancehallowe. Tak naprawdę każde zajęcia są inne i można się na nich nauczyć nowych technik tańca.
Poza stylem hip hop new age tańczę także dancehall, z którego również prowadzę zajęcia. Podczas lekcji dancehallu można oprócz samego tańca zaznajomić się z muzyką prosto z Jamajki!!
Zajęłam 2 miejsce na Dancehall Challenge 2012 w kategorii duety, brałam udział w zawodach Shake Ya Booty, gdzie dostałam się do finałowej grupy oraz wystąpiłam na Dancehall Clash, zajmując ze swoją ekipą drugie miejsce.
Robiłam pokaz dla TVP1 podczas Gali Mistrzów Sportu, dla TVP2 na Wiankach (Lato Radia Zet i Dwójki), dla MTV (program Moja Własna Gwiazda) oraz w warszawskich i łódzkich klubach (m.in. The Fresh, Butiklub, Fono Bar, Harlem). Teledyski: Ten Typ Mes – „Zanim znajdziemy”, Afromental – „Rollin’ ”, Kasia Grabowska – „Best shot”.
Obecnie tańcze w grupie Snap It Back, którą założyłam w 2012 roku.


Ślijcie zapisy na maila studiowawa@fnfdance.com i zapraszamy !

Jesteś na profilu FNF DANCE STUDIO WARSZAWA - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj