Przejście

avatarPrzejście

Warszawa
Co nas charakteryzuje? „Przejście” to klimatyczny, jedyny w swoim rodzaju lokal na imprezowej mapie Warszawy. 200 m2 przejścia podziemnego przy Placu Na Rozdrożu, dokładnie pod Aleją Szucha zaaranżowaliśmy tak, abyś poczuł się swobodnie. Nietypowa lokalizacja, wystrój klasycznego pubu i profesjonalna obsługa tworzą niepowtarzalną atmosferę. Co więcej, czekamy na ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Karaoke - Parody Edition, sobotnia impreza w "Przejśćiu"

2015-01-22 22:57:13

Kochani!

W sobotę na imprezę "Live Sing" - karaoke ze sceny zapraszamy szczególnie serdecznie osoby z talentem do parodiowania - nasz prowadzący Zielony postanowił dodatkowo nagradzać najśmieszniejsze interpretacje znanych przebojów.

Jeśli więc czujecie się w tym dobrzy - nasza profesjonalna scena czeka na Was! W barze weekendowe promocje, a Zielony zadba o to, aby sprawiedliwie nagrodzić najlepsze wykony.

Poza tym przypominamy, że tylko u nas macie możliwość otrzymania nagrania ze swojego występu, w formacie audio/mp3 na podany przez siebie adres e-mail.

Dość tych zachęt, wpadnijcie pośpiewać do "Przejścia"!

Jesteś na profilu Przejście - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj