Dodaj zdjęcie profilowe

avatarJan Klancyk

Warszawa

Klancyk gra Pana Harolda w piątek, sobotę i niedzielę (9-11.11)

2012-11-09 10:56:17

„Pan Harold”
9 listopada (piątek), godz. 19.00
10 listopada (sobota), godz. 19.00
11 listopada (niedziela), godz. 19.00

Najpopularniejszy na świecie format długiej formy improwizowanej w wersji Teatru Improwizowanego Klancyk.

Podobnie jak w jazzie muzycy wyrażają siebie interpretując standardy, tak w świecie Impro teatry prezentują swój styl i wizję improwizowania poprzez inscenizowanie "Harolda". Klancyk jako pierwszy w Polsce sięgnął po ten najważniejszy format i przy okazji każdego spektaklu napełnia go charakterystycznym dla siebie abstrakcyjnym poczuciem humoru, dużą ilością atmosfery bliżej nieokreślonej dziwaczności oraz niedorzecznościami spod znaku Kupały, nutrii i innych śmiesznych wyrazów.
Jak zwykle pierwszy impuls do tego, co wydarzy się na scenie, wyśle publiczność. Szykujcie więc słowa, które krzykniecie w decydującym momencie, żeby zobaczyć jak rozwija się z nich całe przedstawienie.

Zapowiedź spektaklu:
Miejsce: Klub Komediowy Chłodna, Chłodna 25, Warszawa
Bilety: bilety: 25/15pln
Rezerwacja biletów: komedia@chlodna25.pl lub tel. 601610085
Facebook: http://www.facebook.com/Klaaancyk

Jesteś na profilu Jan Klancyk - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj