Anna

avatarAnna

Łódź

Krav Maga dla kobiet - "Sprawność i Samoobrona"

2013-02-06 12:33:21

Kobiety żyją coraz bardziej aktywnie, pracując i odpoczywając. Czasem z wyboru, a czasem z konieczności, coraz mniej czasu spędzamy w domu. Zdarza się, że po zmroku przemieszczamy się same, i jeśli nawet dyspoujesz samochodem, w którymś momencie musisz z niego wysiąść. Pojawia się pytanie jak być samodzielną, a jednocześnie bezpieczną.

Kurs samoobrony, który do Ciebie kierujemy, jest zbiorem podstawowych technik i zachowań, które dają Ci szansę przetrwania w razie zagrożenia. Jest skierowany zarówno do kobiet, które po raz pierwszy spotkają się z taką formą aktywności fizycznej, jak i do takich, które chcą sobie odświeżyć zdobytą już wiedzę. Lubisz formy fitness oparte na sztukach walki? Sprawdź czy Twoje ciosy działają w samoobronie.

Dziewczyny, które będą chciały kontynuować swoją edukację po w.w kursie, mają możliwość zapisania się do grupy koedukacyjnej.

TERMIN: 8 - 29 MARCA 2013, spotkania w piątki godz. 17:45 - 19:15
MIEJSCE: LO im. M. Konopnickiej, ul. Madalińskiego 22/24, Warszawa.

CENA:
wpłata do 15 lutego: 110 zł
wpłata od 16 do 28 lutego: 125 zł
wpłata od 1 do 7 marca: 140 zł

ZGŁOSZENIA: poczta@kravmaga-system.pl

Jesteś na profilu Anna - stronie mieszkańca miasta Łódź. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj