Dodaj zdjęcie profilowe

avatarMonikamw1

Warszawa

Mikołajki 2012 w Parku Handlowym Arena

2012-11-30 09:09:10


Park Handlowy Arena, w dniach 1 – 8 grudnia 2012 przygotował dla dzieci mnóstwo mikołajkowych atrakcji. Przy specjalnie przygotowanym Punkcie Świętego Mikołaja dzieci będą mogły spotkać Św. Mikołaja, otrzymać prezenty, wziąć udział w mikołajkowych zabawach i zrobić sobie zdjęcie ze Św. Mikołajem.

Oto lista mikołajkowych atrakcji dziejących się w Punkcie Świętego Mikołaja
w Parku Handlowym Arena;

List do Św. Mikołaja: Od 1 do 7 grudnia będzie można napisać list do Św. Mikołaja i wrzucić go do specjalnej skrzynki zlokalizowanej przy punkcie Świętego Mikołaja. Specjalna papeteria do listu dostępna będzie od 1-go grudnia w Punkcie.
W finale 8 grudnia o godz. 17.00, 10 najciekawszych prac zostanie nagrodzonych prezentami marzeń.

Mikołajkowe prezenty: Wszyscy rodzice, którzy chcieliby, aby to Św. Mikołaj osobiście wręczył ich dzieciom prezenty, będą to mogli uczynić właśnie w Arenie. Rodzice mogą przynosić prezenty dla swoich pociech, które zostaną wręczone przez naszego Świętego Mikołaja w dniu 6 grudnia.

Zdjęcia ze Świętym Mikołajem: Mikołaj będzie również przyjmował dzieciaki
w dniach 1,2, 6 i 8 grudnia, do godz. 19.00. Każde chętne dziecko będzie mogło sobie zrobić zdjęcie, które zostanie wydrukowane na miejscu.

Zachęcamy Rodziców do odwiedzenia nas z pociechami.

Jesteś na profilu Monikamw1 - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj