Dodaj zdjęcie profilowe

avatarMonikamw1

Warszawa

Mikołajki w Centrum Handlowym Bemowo

2012-11-28 17:19:44

Galeria Bemowo, 1 grudnia 2012, zaprasza dzieci i ich rodziców do wspólnej zabawy mikołajkowej. W programie wiele świątecznych atrakcji, konkursów z nagrodami, wspólne śpiewanie kolęd i występy artystyczne.

Dzieci i ich rodziców już o godzinie 11.00, w scenerii przypominającej pokój Św. Mikołaja, przywita sam Święty Mikołaj ze swoją asystentką Śnieżynką. Zabawę rozpocznie mini zgadywanka, polegająca na odgadywaniu atrybutów Mikołaja. Każde dziecko, które weźmie w niej udział, obdarowane zostanie słodkim upominkiem. To dopiero początek zabawy i konkursowych zmagań w tym wesołym i świątecznym dniu.

Z pewnością niesamowitą frajdą dla dzieci będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Mikołajem i Śnieżynką. Zdjęcie zostanie wydrukowane na miejscu i przekazane dziecku.

Czas Świąt jest zawsze okazją do śpiewania pięknych kolęd i nie zabraknie ich podczas mikołajkowej zabawy w Galerii Bemowo. Kolędy będą śpiewali mali artyści z Ośrodka Kultury Art. Bem. Do wspólnego kolędowania zachęcane będą wszystkie uczestniczące w zabawie dzieci i ich rodzice.

Wizyta Świętego Mikołaja w Galerii Bemowo zakończy się ok. godz.
19. 00. O tej porze pożegna się on z dziećmi i ruszy w dalszą podróż, aby odwiedzić dzieci na całym świecie jeszcze przed świętami.

Jesteś na profilu Monikamw1 - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj