Dodaj zdjęcie profilowe

avatarSHO

Warszawa

Miłość po jamajsku

2013-01-29 13:47:39

16-17.02 Miłość po JAMAJSKU
Najstarsza szkoła dancehall'u w mieście - Karaiby w Warszawie

Zaproś koleżankę, zaproś chłopaka na niepowtarzalny Love Weekend w SHO .
Wyjątkowa edycja warsztatów w rytmach dancehall’u.
Przygotuj taneczno-miłosną jamajską niespodziankę swojej drugiej połówce i sobie. Zrób wrażenie na swojej sympatii. Niech porwą Was gorące jamajskie rytmy – hity Sean’a Paul’a. Zajęcia z shake’ów poprowadzi Ale Camara, zaś z daggering’u Ale i Andy Camara - zakochani w sobie tancerze, znani między innymi z programu Tvn - Miłość dookoła świata i efektownych pokazów daggering'owych.

Daggering – ostry jamajski taniec miłości. Zacznijcie tańczyć razem i odkryjcie, ze taniec to świetna zabawa dla dwojga, odważne ruchy, partnerowania i bliskość wzmocnią wasze uczucie. Przyprowadź swojego chłopaka i tańczcie razem. Zapisy na daggaring’i tylko w parach.

Shake – naucz się trząść pupą, jak z clipu i zaskocz ukochanego swoją kobiecością i tym, co potrafi zrobić Twoje ciało. Ekspresowy kurs shake’ów i seksownych ruchów dancehall’owych. Zajęcia tylko dla dziewczyn.

Warsztaty odbywają się w Szkole Tańców Karaibskich SalsHall Ortodox - Al. Niepodległości 159 lok. 120, Metro Pole Mokotowskie.

sobota 16.02
19:00 Shake
20:00 Daggering

niedziela 17.02
15.00 Shake
16.00 Daggering

Każde zajęcia potrwają 1 godzinę,
Cennik:
1 h – 40pln
2 h - 70pln
4 h – 100pln

Obowiązuje open pass 1h zajęć dziennie.
Fit Flex, Fit Profit, Ok System – 1h zajęć dziennie bez dopłat.
Zniżki nie łączą się.

http://www.sho.pl zapisy@sho.pl 502 29 29 31

Jesteś na profilu SHO - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj