Muzyczna karuzela - stałe zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych dzieci w Mamie Lamie

2013-02-07 11:29:22

W każdy piątek rodziców wraz z najmniejszymi dziećmi zapraszamy na stałe zajęcia umuzykalniające pt. Muzyczna karuzela. Będziemy bawić się razem!

Zajęcia obejmują zabawy z chustą animacyjną, pląsy muzyczno – ruchowe, zabawy z dźwiękiem i w muzyczne echo. Poszukujemy również nowych dźwięków i uczymy się je naśladować. Nie zabraknie masażyków i zabaw paluszkowych.

Celem zajęć jest rozwijanie wrażliwości słuchowej i pobudzanie dzieci do aktywności w nowej grupie i przyjaznej atmosferze.

Zajęcia prowadzi Monika Piechota - absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej. W pracy wykorzystuje różnorodne aktywne metody, między innymi kinezjologię edukacyjną, pedagogikę zabawy, arteterapię, edukację przez ruch, zabawy muzyczne, elementy W. Sherborne, bajkoterapię, muzykoterapię oraz pomysły własne. W pracy z dziećmi kieruje się myślą przewodnią Marii Montessori „Pomóż mi zrobić to samodzielnie”.

Piątek, godz. 10.30-11.10
Zajęcia dla dzieci w wieku od 1,5 roku do 3 lat.
Czas trwania zajęć: do 40 minut.
Prosimy rodziców, by zadbali o wygodny strój do wspólnych zabaw.
Koszt udziału dziecka wraz z rodzicem – 25 zł
Po zajęciach godzina zabawy w Fikulandii gratis!

Zgłoszenia przyjmujemy w Mamie Lamie lub mailowo na adres - ml@mamalama.pl

Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: 722 196 168

www.facebook.com/naszaMamaLama

www.mamalama.pl

Jesteś na profilu kasiajacobson.com - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj