Dodaj zdjęcie profilowe

avatarJan Klancyk

Warszawa

PAN HAROLD – SPEKTAKL TEATRU IMPROWIZOWANEGO KLANCYK

2012-10-24 11:37:10

Najpopularniejszy na świecie format długiej formy improwizowanej

Podobnie jak w jazzie muzycy wyrażają siebie interpretując standardy, tak w świecie impro teatry prezentują swój styl w kanonicznych formatach przedstawień. „Pan Harold” to efekt pracy pod okiem mistrzów improwizacji komediowej z Teatru iO w Chicago. Klancyk jako pierwszy w Polsce sięga po najważniejszy długi format i zamierza napełnić go charakterystycznym dla siebie abstrakcyjnym poczuciem humoru oraz atmosferą bliżej nieokreślonej dziwaczności.Jak zwykle pierwszy impuls do tego, co wydarzy się na scenie, wyśle publiczność. Szykujcie więc słowa, które krzykniecie w decydującym momencie, żeby zobaczyć jak rozwija się z nich całe przedstawienie.
***”Dla mnie improwizacja to jakiś cudownie odnaleziony przez Klancyka kluczyk do utraconej przez ludzi wolności, do utraconej przez ludzi głowy. (…) na oczach widzów wyprowadzana jest historia skłębiona i zapętlona tak, że Alicja bez wahania porzuciłaby Krainę Czarów i przez odnalezione nagle w krzakach okienko Chłodnej 25 przybiegła z dzikim kwikiem na Klancyka.” (Dorota Masłowska, „Teatr”)
25 października, godz. 19.00

bilety: 25/15pln

Miejsce: Klub Komediowy Chłodna, Chłodna 25, Warszawa
Rezerwacja biletów: komedia@chlodna25.pl lub tel. 601610085

Więcej o Klancyku na klancyk.art.pl oraz facebook.com/klaaancyk

Jesteś na profilu Jan Klancyk - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj