Dodaj zdjęcie profilowe

avatarIZ M

Warszawa

Sobotnia promocja w nowootwartym NOT FOR SALE - 17.11.2012

2012-11-15 13:04:08

Nowo otwarty sklep z odzieżą dla poszukujących nowych trendów, niestandardowych, kolorowych, z pazurem i klasą! Masz dość, że wszystkie kobiety na imprezie, w pracy, ulicy wyglądają tak samo? Odwiedź Not For Sale! Limitowane kolekcje, dodatki projektantów, zero nudy i 100% kobiecego szyku! Znajdziecie u nas:

MOTEL ROCKS - nietuzinkowe i niepowtarzalne sukienki doskonałe na wielkie wyjścia, bardzo kobiece, zarówno kolorowe, seksowne, z pazurem i klasą jak i te klasyczne na romantyczne randki czy biznesowe spotkania... skórzane, jedwabne, bawełniane i koronkowe, każdej długości i kroju!

HEEL - coś dla kochających nietuzinkowość!

ZokoZola - ręcznie malowane bluzki i tuniki... Każda niepowtarzalna i tylko w jednym egzemplarzu! Masz pewność że nikt nie będzie takiej miał!

Tregvart - ręcznie robione designerskie torebki.

XooXoo - ręcznie robiona przepiękna biżuteria dla kobiet kochających niebanalność!

Risk made in Warsaw - dresy dla wybrednych Czyli sukienki, bluzy, spodnie, marynarki i inne z genialnej szarej bawełny ...i kilka niespodzianekNajbliższe wydarzenie w Not-For-Sale już w sobotę 17.11.2012 r.

Jesteś na profilu IZ M - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj